Івано-Франківська обл., Тисменицький р-н,
с.Ямниця, вул.Галицька, 2Г

  

 

Офіційні правила акції «даруємо iPhone 12»

Організатор Акції Організатором Акції є ТОВ «М'ясо-ІФ» власник ТМ Рибак (далі – «Організатор»). Місцезнаходження Організатора і адреса для кореспонденції: с. Ямниця вул. Галицька 2Г, Тисменицький р-н., Івано-Франківська обл.

Мета проведення Акції

Метою проведення Акції є привернення уваги споживачів до магазину «М'ЯСНА ІСТОРІЯ», який знаходиться за адресою: за адресою Бродівська 2А, м. Тернопіль.

Умови Акції

Акція триває з 27 листопада 2020 року по 18 грудня 2020 року (далі – «Період проведення Акції») і складається з наступних етапів:
Етап 1 – з 27 листопада 2020 року по 18 грудня 2020 року купуй у магазині «М'ЯСНА ІСТОРІЯ» за адресою Бродівська 2А, м. Тернопіль, товарів на суму більше 300 (триста) грн. одним чеком.
Етап 2 – заповнити анкету учасника після придбання товару в магазині М’ясна Історія.
Етап 3 – розіграш проводитиметься 19 грудня 2020 року після 12:00 в онлайн режимі за допомогою веб сайту RANDOM.ORG. Акція проводиться у м. Тернопіль за адресою вул. Бродівська 2А в м. Тернопіль, в магазині М'ЯСНА ІСТОРІЯ.

Детальніше

Ми працюємо для наших клієнтів

Доставка

Доставка продукції клієнтам здійснюється в будь-яку точку України транспортом зі спеціалізованим холодильним обладнанням, що дає змогу зберегти всі якісні характеристики продукції.

Якість

Всі ковбаси отримали найвищу оцінку експертів, адже основна частина їх виготовляється за ДСТУ із використанням лише високоякісної сировини.